Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
Altánky

V tejto kategórii ponúkame záhradné altánky. Máme veľký výber altánkov. Záhradné altánky ponúkame na komplet a to s montážou, náterom a dopravou ZADARMO za bezkonkurenčné ceny na Slovensku.

Altánky  5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Nadčasový altánok Adam je ideálny na trávenie voľného času s rodinou a s priateľmi. Ponúka dostatok priestoru, úkryt pred horúcim letným slnkom a z každej strany výhľad do vašej krásnej záhrady. Objednajte si tento altánok a pozvite susedov na večerné posedenie.

  720,00 €
 • Nadčasový, mierne romantický dizajn altánku Alexander pohladí oko aj dušu. Ideálny altánok, ktorý privedie vzhľad vašej záhrady k dokonalosti.

  820,00 €
 • Altánok Alex je z dvoch strán úplne krytý. Ponúka súkromie pred zvedavými pohľadmi a zároveň si v ňom príjemne posedíte aj keď sa počasie v priebehu vašej záhradnej party nečakane zhorší. Je priestranný a pod svoju strechu dokáže poňať až 20 ľudí.

  950,00 €
 • Čerešničkou našej ponuky je altánok Alexis. Svojou plochou 24 m2 ponúka dostatok priestoru pre všetkých dobrých ľudí, na ktorých si pomyslíte. Kombináciou klasiky a moderných vzorov sme vytvorili jedinečný a neopakovateľný dizajn, ktorý ulahodí nie len vášmu oku, ale aj vášmu srdcu.

  990,00 €
 • Altánok Alan je príkladom dokonalého miesta na trávenie voľného času s vašimi blízkymi. Vaše plány na záhradnú party už neprekazí  nečakaný letný dážď, pretože v tomto altánku nájdete okrem vašich priateľov aj úkryt pred  nepriaznivým počasím.  Bočné steny umožňujú pripevnenie závesných kvetináčov, prípade poslúžia ako opora pre popínavé rastliny....

  1 115,00 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek